ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA :o))) 02.08.2011  

Nazdárek bando ještěrek a ještěrů!

Tak jsme si mysleli, že už nám končně začne to léto a ona je tu vlastně zima. Jestliže někdy bylo studený léto, tak určitě ne tak, jako je teď to letošní. Ale co na plat, nám, ani našim věrným fanouškům to jistě nevadí, o čemž jsme se přesvědčili o uplynulém víkendu :o)

Začalo to v pátek, kdy jsme vybalili své nástroje v tradiční letní destinaci v Novým Městečku. Čekala na nás narvaná hospoda plná báječných lidí. Co nás dostalo hned na začátku při stěhování stolů, bylo to, když jsme zjistili, že jsou kovový! Takže jak nějakej praskne, tak to už teda bude mejdan jak kr*va :o) Začalo se opatrně plouživými a kotlíkářskými hity a postupně jsme přidávali. Nakonec naše věcičky od Harlejů, Kabátů, Horkýže Slíže a dalších "konkurentů" rozpařili úplně každýho a byl to mazec jak se patří - ostatně jako vždycky v Městečku :o))) Takže díky všem za účast, byli jste skvělý!!!

A TŮHLE máte fotešky z Městečka k nakouknutí :o)

Pak naše weekendová štace pokračovala na Hnačově v sobotě. Chcalo a chcalo, naštěstí plachta vyřešila mnohé a z útulné pergolky se stalo rázem ještěrčí doupě. Postupně se líhlo víc a víc nových lidí a nakonec se nebylo kde jak hnout. Ještě že jsme vytasili naší tajnou zbraň v podobě kuželek :o))) Ale ani ty nepomohly - ale co, jen pojďte blíže Hrdobci :o)))) No parádní mejdan, který jsme na Hnačově snad ještě nezažili. Do našeho portfolia jsme zařadili před nedávnem taky sérii rockově upravených countrypísniček. Zde předvedl svůj um i drsňák basák Pavel se svou modrou kráskou - Inu modrá je dobrá! :-) Takže díky vám i jemu!

A TŮHLE máte fotešky z Hnačova k nakouknutí :o)

STAR OF THE LAST GEG, titul největší hvězdy posledního gegu, tentokrát za celý víkend, snad ani nemůžeme udělit někomu jinýmu, než nejmladší tanečnici a poňoukatelce, malé Terezce z hnačovskýho gegu - takový Éro jsme dlouho neviděli :o))))


zima_zima_zima__2011_08_02.jpeg Jester ADAM


Komentáře k této akci:
Nejsou žádné komentáře k této akci