TO TO ZASEJC VYPADALO... :-))) 29.03.2010  

Čaute bando!

Taxme se pokusili po třech týdnech absence hraní na naše sladká dřeva vyloudit pár tónů v Hrádecké mega hall U Pínů a byl to zase mejdan jaxe patří :-) Byla to zábava se všim všudy - došlo na karaoke show, zvracení i pravou vesnickou bitku :-) V prvním případě, tedy karaoke show, jsme nominovali slečnu Kačenku, která předvedla svoje umění, když zazpívala pár hřejivých melodií absolutně bez nácviku - ostatně tak, jak je nám to dobrým zvykem - a nutno jí pochválit! Ve druhém případě se zpěvák Adam byl podívat na hrádecký potůček, když z důvodu přepracování, nevyspání a megavedra uvnitř stage přišla náhlá nevolnost. Jenže protože zas musel kroutit volantem, nemohl se spolehnout na svou oblíbeou "Finskou", která by ho z toho spolehlivě dostala. Nu a ve třetím případě už se pomalu dostáváme k titulu Star Of The Last Geg :-)

STAR OF THE LAST GEG: Toto prestižní ocenění tentokrát získává sám pan Pína, kterému se povedlo rozehnat pravou a nefalšovanou vesnickou rvačku pouhou packou od židle! Gratulujeme! :-)

Každopádně kdo nepřišel, měl smůlu :-) Už se na Vás zasejc těšíme lidičky, tak doufáme, že se zase brzo uvidíme! Kdyby cokoli, Fó-RUM 4U je tu pro vás :-)


Fotky si můžete prohlídnout v naší fotogalerii ZDE

to_to_zasejc_vy_2010_03_29.jpeg Jester ADAM


Komentáře k této akci:
Nejsou žádné komentáře k této akci