V HRÁDKU BYLO VYPRODÁNO :-) 08.03.2010  

Dobrý Ještěr!

Tak jsme o víkendu zavítali do naší oblíbený hospůdky U Pínů a teda fakt je ten, že to zase stálo za to. Už když jsme přijeli, čekala na nás narvaná hospůdka a v průběhu večera se naplnila ještě víc až skoro k prasknutí. Lidi seděli snad i na mušlích na záchodech :-) Bylo vás minimálně 100 kusů a to je fakt dooooost :-) Akce byla věnovaná tentokrát tedražickým Feuermannům, kteří to pořádně rozjeli. Dokonce se začalo tancovat už od první série kotlíkářských megahitů a to nás pořádně vybudilo! Dokonce se nám podařilo zahrát i několik sól a ani jsme nepo... písničku od Olympiků Dávno, což je znakem toho, že se začínáme sehrávat, přesto že jsme nikdy v životě neměli - a ani nikdy mít nebudem - zkoušku :-) Prostě se nám moc pěkně békalo, návštěvníci byli zase super a obsluha opět neměla chybu. Rodina Pínů by si zasloužila metal! Zkrátka všichni jste zase byli supééééér!!!

Novinkou byly i hooligans trička a nátělníčky, který - nejen podle nás - na vnadných ženských i mužských tělech opravdu vynikaly. Kdyby náhodu někoho mrzelo, že si je nekoupil, tak to může napravit už na další akci, nebo si o ně stačí napsat. Budeme taky rádi, když nám napíšete svoje připomínky na FÓ-RUM 4U - třeba co byste chtěli zahrát, nebo co bychom tak mohli ještě vymyslet :-)

STAR OF THE LAST GEG: Hlavní hvězdou sobotního večera byl tentokrát pejsek - nebo spíš fenka nebo co to bylo - Čurinka Tapinka, která sežrala cukr ke kafi i s obalem :-)))

Fotky si můžete prohlídnout v naší fotogalerii ZDE


v_hradku_bylo_v_2010_03_8.jpeg Jester ADAM


Komentáře k této akci:
Nejsou žádné komentáře k této akci