JAK JSME POKŘTILI NOVÝ STOLY V NOVÝM MĚSTEČKU... 23.06.2011  

Hola héééééj ještěrky a ještěři!

Tak jak se máme? Už dlouho se tu nevobjevil žádnej report, tak už je celkem na čase, což?

A kdopa z vás byl v Novým Městečku, noo? Takovááá krásná akce to zas byla - celkem slušnej trénink na léto :o) Původně jsme teda mysleli, že tam skoro nikdo nebude, bo počasí bylo přímo vodporný, ale nakonec na nás čekala narvaná hospoda, která se neustále plnila a plnila. Oproti loňsku jsou v kempíku nový stoly a barmanky :o) Začali jsme tedy opatrně, aby barmanky neohluchly a stoly nepopraskaly. Jenže se postupně přidávalo a přidávalo, až to nakonec byla zas téměř neřiditelná akce :o) Ale paráda, Annínské, sušické, dlouhoveské a další všemožné publikum vytvořilo perfektní atmosféru a my za to děkujem!!! Stolní tance, mašinky a další skupinový akce vždycky potěší oko nejednoho Ještěra :o)))

STAR OF THE LAST GEG, titul největší hvězdy večera tentokrát získává paní Blaženka, která krásně doplňovala kapelu svým zpěvem a tancem vedle mikrofonu a na stolech - ještě že nebyly ty stoly packama na horů! :o)

Fotky z akce si můžete prohlídnout v naší fotogalerii ZDE.

... a NEZAPOMEŇTE, že nám klidně můžete napsat do komentářů pod článkem, nebo na FÓ-RUM 4U. Budem fakt rádi za každej příspěvek :o)

jak_jsme_pokrti_2011_06_23.jpeg Jester ADAM


Komentáře k této akci:
Pepa - 16:06/23.6.2011     www.dobryjester.cz    pepa@dobryjester.cz
Přidány fotky :)) Akce to byla teda parádní, do postelí jsme se dostali až tak na 5 hodinu ranní, takže celá neděle byla prospána 7