TAK TO BYLO HUSTÝ :-))) 04.05.2010  

Dobrý ještěr!

Taxme zase vyndali naše sladká dřeva z futrálů a tentokrát v domácím proštředí v Nejdelší Vsi :-) Když se koná v týhle vesnici vždycky pouť, tak to fakt stojí za to. Letos se v jednom víkendu sešly májka a pouťová zábava a to znamenalo, že na nás vyšla řada hnedle dvakrát. Tentokrát počasí nepřálo, taxme v pátek místo přímo u májky hráli mezi vratama od hasičárny. Nejdřív to vypydalo, že se zúčastní mejdanu jen pár otužilců, ale nakonec naše zvuky přilákaly docela bandu lidí. Dokonce na naše gegy přišly i dvě celebrity Dan Bárta a Roman Holý, od kterého se nám dostalo velké pochvaly! A dokonce Roman prohlásil, že když poslouchal z dáli, myslel, že hrajou CDčka. ÓÓÓ, jak miléééé :-))) Snad to nemyslel ironicky... :-))) Lehkou nervozitu před profíkama jsme ale ustáli a když se i oni připojili k tančícívším, tak nás to i v tý zimě zahřálo. Nakonec to dopadlo tak, že nekteří se úspěšně prochlastali až do soboty :-)

Jóóó sobota - to byl taky mazec. To jsme zase dělali konkurenci našim kolegům z Fortuny, kteří hráli na fotbalovým hřišti. My jsme schytali prostor Na Růžku v hospodě a to byla výhra, bo je tam přeci jen tepleji a neprší tam. To, co se strhlo tam, to kdo neviděl, neuvěří... :-) Hospoda praskala ve švech, jak to nikdy nezažila, když se seběhli lidičky snad ze všech světových stran a k mému velkému potěšení banda ze Sušic, která dala popud k paření... :-))) Hrálo se nám perfektně, bo jsme byli rozehratí z pátka, ale hlavně vy jste předvedli taky skvělou šou. Díky vám se nám dobře hraje a tenhle mejdan byl fakt nejlepší za poslední dobu! Dokonce tak dobrej, že z toho ještě dneska nemůžem mluvit :-))) Adamovi doknce k ránu vysadily funkci hlasivky, a tak diváci byli svědky vystoupení i kapely Zachraň se kdo můžeš REVIVAL, když mu moc skvěle vypomohl ex-Pepa Volný. Dokonce jsme se dočkali i dua Pepa na druhou a obě složení sklidila velký potlesk! Moc děkujem!!!

STAR OF THE LAST GEG: Toto prestižní ocenění - tentokrát z celého víkendu - získává barman Milánek, který vyfikl na konci sobotního gegu na živo a bez přípravy Piece of my life takovým způsobem, že sám autor Roman Holý v neděli u piva nevěřil, že to nezpívá Matěj. Video z tohoto monstrózního zážitku připravujeme. Musíme totiž přidat tlačítko videogalerie :-) Gratulujeme! :-)


Fotky z obou akcí si můžete prohlídnout v naší fotogalerii ZDE


Fó-RUM 4U je tu pro vás, tak pište! A mam stále ještě dost triček a nátělníků, takže stačí sms, bo mail, bo vzkaz na fóru :-)


Jester ADAM


Komentáře k této akci:
Nejsou žádné komentáře k této akci