NAPROSTO MONSTRÓZNÍ SILVESTR NA RŮŽKU :o) 03.01.2011  

Čautééé ještěrky a ještěři!

Tak jak se vám líbila silvestrovská akce na Růžku? Mno ti, kdo tam nebyli, zase o hodně přišli, protože tentokrát měl silvestr fakt koule! Teda to nemyslíme doslova - to se jen tak říká :-D Byla to zase brutální pařba, kdo tam byl, ví, o čem je řeč :-) Malá dlouhoveská hospůdka byla naplněná tak akorát a taneční kreace na židlích a stolech zůstanou dlouho v paměti nás všech :-) Alkoholu i chuťovek bylo tak akorát, takže z toho nevznikly ani žádný "nechuťovky" v hospodě na koberci :-) Nám se hrálo krásně, vyzkoušeli jsme i dva nové nástroje a jeden z nich nás mooooc mile překvapil, takže umělecká úroveň našich vystoupení snad opět trochu povyroste. Technika to všechno přežila bez újmy, což se ovšem nedá říct o některých účastnících :-) Jednoznačeně vede zlomený zápěstí, v těsným závěsu je silniční lišej, následuje boule na hlavě a pokousanej pudlík :-D Taxnad to nebude "jak na nový rok, tak po celý rok" :-)))

STAR OF THE LAST GEG, titul největších borců večera, tentokrát získávají dvě maldé slečny Pavlínky, které předvedly, jak se dá i v narvaný hospůdce za hlasitého křiku krásně a pohodově meditovat :-)))

Fotky z akce si můžete prohlídnout v naší fotogalerii ZDE. A už už se mooooc těšíme do Hrádku, kde se vokážem už 29. ledna!


naprosto_monstr_2011_01_03.jpeg Jester ADAM


Komentáře k této akci:
Adam - 19:34/6.1.2011     www.dobryjester.cz    adam@dobryjester.cz
No ten Pepa, to je ale Kolík, co? Takový krásný komentáře ke článkům udělal, nádhernýho Huhuláka a ještě monstrózní filmovej pás 12 No nejni to chickcoola 11 3

Pepa - 23:59/3.1.2011     www.dobryjester.cz    pepa@dobryjester.cz
Ahoj Ještěrky a Ještěři.
Po dlouhé době jsme zase drobátko zapracovali (snad k lepšímu) na našem webíku. Ode dneška je možné k aktuálnímu článku přidávat komentáře týkající se aktuální akce a nejen jí:)
V tomto komentáři můžete psát delší zprávy, příspěvky než ve FÓ-RUM 4U.
Těšíme se na vaše příspěvky. 1