MĚSTEČKO PRASKALO VE ŠVECH! 10.08.2010  

Čautééé ještěrky a ještěři!

Tajapaje? Nám krásně, až na ty hlasivky, který teda dostali v pátek faakt zabrat. Zas.... kuřácííí :-))))))))))) Mno, jak jistě víte, minulý pátek patřil Novýmu Městečku, který nás přivítalo po skoro roce. Naposledy jsme se tam vokázali na podzim a na to prase a Finskou - na to ještě teď vzpomínáme. Teď se teda po dlouhatánský pauze zase rozezněly naše struny v milým kiosku "U tří sester" :-))) K naší velké radosti bylo ale totálně narváno a účast byla i mezinárodní. Smečka Holnďanů ukázala, že zná i český písničky a tak jsme si všichni pospolu zabékali a udělali něco pro mezinárodní vztahy :-) Dobrý ještěr se nyní dostává už i za hranice, alepoň díky tričkům a nátělníčkům, který jsou skoro už vyprodaný. Připadali jsme si jak ve stánku u našich vietnamských spoluobčanů, po tom, jaký se o ně strhl boj. Pilo se do sytosti, tančilo se a zpívalo až do ranních hodin. Pravda, byl to pro nás očistec, bolí nás prstíky i hlasivky, ale co bychom pro vás neudělali, že? Byli jste skvělí!!! A kdo nebyl, nechť se dostaví teď v pátek, na další díl :-)))

STAR OF THE LAST GEG: Naší oblíbenou cenu tentokrát udílíme všem fanouškům z Holandska a ze z Plzně, kteří zpívali jak o život :-)))

Fotky z akce si můžete prohlídnout v naší fotogalerii ZDE. A kdo by nechtěl přijít o druhý díl, může se zúčastnit dalšího gegu :-)

PÁTEK, 13. SRPNA, 19:00 hod, kemp Nové Městečko, kiosek

mestecko_praska_2010_08_10.jpeg Jester ADAM


Komentáře k této akci:
Nejsou žádné komentáře k této akci