BÁL TEDRAŽICKÝCH HASIČŮ, TO BYL FAKT NÁTĚR :o) 01.02.2011  

Hola héééééj ještěrky a ještěři!

Po delší odmlce se zase Dobrý Ještěr představil v našem oblíbeným Hrádku. Celá akce nám úplně vyrazila dech - samozřejmě v dobrým slova smyslu!

Hnedle jak jsme dorazili, tak nám Pínojc dokázali, že jejich hospůdka je nejlepší v kraji :o) Pochlapili se totiž a krásná fasádka, nové "výdejní" okénko :o), památeční plaketky a kalendáře - to se hnedle poznají šikulové! Návštěvu tam vřele doporučujem :o) Mno nicméně velký dík patří tedražickým hasičům, protože především oni si nás pozvali, abychom jim zahráli na plese :-) Nám se teda hrálo fakt skvěle, protože hospůdka praskala ve švech a atmoška vážně neměla chybu! Pravda, v hasičském kroji jsme zaregistrovali jenom jednoho pána a jedno auto, ale akce to byla TA pravá hasičská, jak je to všem dobrovolným hasičům vlastní :o) Chybu neměla ani tombola se skvělými cenami, jen škoda, že tu želvu jsme nevyhráli my :o))) Jinak doufáme, že se vám naše muzicírování líbilo, protože se nám snad konečně podařilo vyladit mix i bedny a nové kytary. Zpěv měl tentokrát v hlasivkách usazený uhlí z dopoledního přeskládávání, ale snad to moc znát nebylo :o)

STAR OF THE LAST GEG, titul největších hvězd večera tentokrát získávají všichni z SDH TEDRAŽICE za perfektně uspořádaný ples :-))) Všechno bylo bez problémů, pařilo se perfektně a tak to má být...

Fotky z akce si můžete prohlídnout v naší fotogalerii ZDE.

Taky doufáme, že jste s námi spokojení a kdyby s něčím ne, nebo naopak s něčím jo, klidně nám to napiště do komentářů pod článkem, nebo na FÓ-RUM. Budem fakt rádi za keždej příspěvek :o) A ty nový trička a nátělníky už vopravdu budou co nejdřív :o) Nu jináč co se dalšího hraní týče, klubou se nám tam nějaký soukromý narozeniny a některý veřejný akce. Času je zatím dost a dost, takže pokud chcete vy někde zahrát, nebo máte známé, kteří by nás chtěli eventuálně zkusit, nebráníme se ničemu. Narozky, svatby, veřejný párty atd. - tam všude můžem hrát :o) Jen klidně dejte vědět a domluvíme se :-)


bal_tedrazickyc_2011_02_01.jpeg Jester ADAM


Komentáře k této akci:
Adam - 14:54/19.2.2011     www.dobryjester.cz    adam@dobryjester.cz
Silvestr je odsouhlasen 3

Pna - 11:31/10.2.2011       
jak jste chlapci daleko s e silvestrem 4 Jinak na Vás všichni moc vzomínají 10 11

Adam - 12:55/2.2.2011     www.dobryjester.cz    adam@dobryjester.cz
Děkuju, krááásná chaloupka 5

pna - 12:29/2.2.2011       
posílám ti jednu fotku na email

Adam - 11:34/2.2.2011     www.dobryjester.cz    adam@dobryjester.cz
No ale pořád nevíme, která je ta písnička 4 Jojo, ploužáků se hrálo tentokrát víc, protože se na ně víc tancovalo. Na rychlý nám tancující pole tentokrát drobet řídlo 4 Ale neni problém, nehrajem karaoke, takže zahajem lépe či hůře kdo si co řekne 3 3 3 Týjo, tak to jsem zvědavej, jak to bude vypadat hotový ve dne 5 Silvestr je ve stádiu jednání a přemlouvání. Určo dáme co nejdřív vědět - viď Pepo 3

Pna - 10:55/2.2.2011       
8 Tak snad se to všem líbilo.Už jste probrali silvestra???? 4 Malá stížnost hráli jste pěkně,ale asi hodně nebo víc ploužáky.Já jsem to neregistroval.Jenom co jsem slyšel názor lidu .Neberte to jako stížnost,ale jako názor. Foto taky nemají chybu .Děkuju ,že se Vám líbí Fasáda ,ještě neni domalovaná a neviděli jste ji ve dne.Tak chlapci ,zatim.Všem se to moc líbilo.

Pepa - 18:21/1.2.2011     www.dobryjester.cz    pepa@dobryjester.cz
DUP 3 Přidány fotky

Adam - 16:33/1.2.2011     www.dobryjester.cz    adam@dobryjester.cz
Re: Pna: Moc děkujeeeem 4 Jaká že je ta písnička? 5 Se příště polepšíme 3