KONEC DEŠTIVÉHO MÁJE SE SLAVIL U PÍNŮ 01.06.2010  

Krásné propršené dny milé ještěrky a ještěři!

Taxmese zase po nějaké době vydali na štaci do Hrádku k našim milým hostitelům Pínům. Velké plakáty rozvěšené po celé vsi dlouho dopředu dávaly předzvěst velkého koncertu, na kterém kdo nebyl, zaváhal :-) Sice i Dny Sušice hrály roli v divácké návštěvnosti, ale přesto se pilo, hodovalo a poslouchalo až do sytosti. Dobrý ještěr jest sice kapela polokuřácká, ale přesto jsme oba dva velmi ocenili malé množství dýmů z cigaretek. Inu míň lidí, míň kouří :-) O to líp se nám pak zpívá a posluchači si přijdou na své :-))) Hrálo se nám fakt pěkně a hodně s tím zacvičily i new stojany na repra, které splnily očekávání a naše zvoučky se linuly celým "sálem" pěkně ve výšce a stejnoměrně :-))) Nu byla to zkrátka paráda, sólový kytarista a vokálista zdáli Pepča si připravil pár nových a pár vymakaněších sól, která celou produkci výrazně oživila :-))) Spring tour se nám tak povedlo zakončit dle představ a doufáme, že jsme nezklamali.

Nyní nás čeká turné SUMMER LONG NIGHTS :-))), kdy bychom se několikrát měli představit v kempu na Hnačově, v kempu v Novém Městečku a kdo ví, co ještě přijde :-))) Jsme rádi, že nás podporujete a doufáme v hojnou účast na letních akcích....

STAR OF THE LAST GEG: Toto prestižní ocenění tentokrát udílíme našemu hooliganovi a kamarádovi Jirkovi z Hrádku, který přišel k naší velké radosti na koncert se všemi svými 20-ti prsty i s krásnou přítelkyní :-))) A to si naší hvězdnou cenu rozhodně zaslouží!


Fotky z akce u Pínů si můžete prohlídnout v naší fotogalerii ZDE


Fó-RUM 4U je tu pro vás, tak pište! A mam stále ještě dost triček a nátělníků, takže stačí sms, bo mail, bo vzkaz na fóru :-)


konec_destiveho_2010_06_01.jpeg Jester ADAM


Komentáře k této akci:
Nejsou žádné komentáře k této akci