A V CUKULETU VALÍME LÉTEM DÁL! :o) 24.07.2011  

Zdarec Ještěrky a Ještěři!

Ty bláho, tak vám to nějak nestíháme, ale neva. Určo už čekáte dlouho na fotečky z posledního brnkání v Novým Městečku, ale nebojte nebojte. O nic nepřijdete. Najdete je TŮHLE :o).

Nu ale co se to teď o víkendu nestalo. Zcela nečekaně jsme byli přivoláni narychlo na Mezinárodní motorkářský sraz - Rock Šumava. Dostali jsme příležitost zahrát si na skvělou velkou aparaturu, kterou využívá například kapela "Ukradený Věci" Skvěle jsme si zahráli a díky moc klukům zvukařům. Další dík patří pořadateli Pavlovi, který nás narychlo pozval a dík moc za jeho doprovod na basu. Doufáme, že se to všem zúčastněným líbilo! No a co bude následovat? Bude to hustej víkend. Čekají nás rovnou dvě akce, takže komu jsme se líbili, nebo kdo se na nás nedostal, přijďte se podívat! Takže:

PÁTEK, 29. ČERVENCE 2011, 20:00, KEMP NOVÉ MĚSTEČKO, KIOSEK :o)

SOBOTA, 30. ČERVENCE 2011, 20:00, KEMP HNAČOV, KIOSEK U LUBOŠE :o)


a_v_cukuletu_va_2011_07_24.jpeg Jester ADAM


Komentáře k této akci:
Faninky - 22:28/24.7.2011       
Téééédááá klucííí, fakt díky moc za zachránění sobotního srazu. Ta country už nás fakt děsila...už jsme ani nedoufaly, že se to takhle rozjede. Jo a mimochodem...poklona pro klučinu co hrál hustě na elektrickou kytaru a taky zpěvákovi. Takže nakonec jsme rádi, že jsme tam vyrazily. Vaše nové faninky. 5